Pamar

 • AUTORE

  Uchwyty i gałki meblowe

 • GEM

  Uchwyty i gałki meblowe

 • BASIC

  Uchwyty i gałki meblowe

 • CLASSIC

  Uchwyty i gałki meblowe

 • HANG

  Akcesoria do szaf i garderób

 • LARGE

  Uchwyty drzwiowe

Właścicielem marki Studio Klamek jest firma Europol. Od wielu lat specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży okuć okiennych, drzwiowych i meblowych.

Takie elementy jak: klamki, gałki czy pochwyty są niezbędnym i praktycznym elementem okien czy drzwi. Spełniają one jednak również rolę dekoracyjną. Pomagamy klientom, w najlepszym doborze klamek, w zależności od oczekiwań względem wyglądu jak również ceny. Odpowiedni dobór okuć wzbogaci i podkreśli wystrój każdego wnętrza. Jest to dopełnienie całości i już przy projektowaniu warto uwzględnić klamki, gałki czy pochwyty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i na pewno, możecie liczyć Państwo na profesjonalną poradę w wyborze okuć drzwi i okien.

Jesteśmy bezpośrednim importerem klamek stworzonych przez czołowych europejskich projektantów. Wszystkie wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cieszyć mogą długie lata. Jesteśmy przekonani, iż wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalny wygląd spełnią Państwa oczekiwania.

Często klamki są pomijane i niedoceniane jako element wystroju. Jeżeli jednak potraktujemy je jako ozdoby, mogą zdecydowanie pomóc, stworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat i niepowtarzalny smaku.

W swojej ofercie posiadamy klamki następujących producentów: DIDHEYA, PAMAR, OLIVARI, FORMANI, ENRICO CASSINA, OMPORRO, COLOMBO DESIGN, GLASS DESING