Omporro

W 1946 roku Alfredo Porro, włoski rzemieślnik, zamienił swój skromny warsztat w przedsiębiorstwo o nazwie Officine Meccaniche Porro. Firma od początku łączy w sobie zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań i nowych technologii z upodobaniem do klasycznego rękodzieła. Dziś marka OMPorro, kierowana przez wnuków założyciela, to ceniony i znany producent wysokiej klasy akcesoriów metalowych. Klamki, akcesoria i uchwyty OMPorro to klasyczna reprezentacja włoskiego stylu i szyku, obecna w ponad 80 krajach.

Akcesoria meblowe i klamki OMPorro – prestiż i włoska elegancja

Marka OMPorro jest głęboko zakorzeniona w tradycji rzemieślniczej, dlatego jej produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o detale. Mimo wykorzystania form i zautomatyzowanego, nowoczesnego procesu produkcji, niektóre szczegóły wciąż wykonywane są ręcznie, za pomocą dłuta. Dzięki temu wszystkie akcesoria i uchwyty OMPorro stanowią doskonały mariaż przystępności i artyzmu. Wysokiej jakości materiały determinują luksusowy i prestiżowy charakter produktów firmy oraz wpływają na ich trwałość i wytrzymałość.

Niezwykle szeroki asortyment marki OMPorro schlebia wszelkim gustom – znajdą tu Państwo zarówno akcesoria na wskroś nowoczesne, jak i inspirowane klasycznym, wytwornym stylem. Celem włodarzy marki jest, aby akcesoria i klamki OMPorro spełniały oczekiwania i potrzeby jej Klientów, zarówno w zakresie nienagannego, oryginalnego designu, jak i niebywałej funkcjonalności oraz ponadprzeciętnej jakości. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i tradycyjnych standardów dotyczących wykończenia owocuje doskonale ponadczasowymi, eleganckimi elementami, które wspaniale uzupełniają aranżację oraz funkcję wnętrza.