Klamki okienne

W domu potrzebujemy klamek nie tylko w drzwiach. Klamki okienne to niemniej ważny element funkcjonalny, który również może stać się dekoracyjnym. Istotna jest ich wygoda użytkowania oraz walory bezpieczeństwa. Estetom z pewnością będzie zależało również na ich atrakcyjnej formie oraz spójnym z wystrojem wnętrza i ramą okna wyglądzie.

Bezpieczne klamki okienne – z kluczykiem czy bez?

Klamki okienne, podobnie jak klamki do drzwi zewnętrznych stanowią barierę i ochronę między wnętrzem naszego domu a światem zewnętrznym, w tym różnej maści intruzami. Niezmiernie ważna jest więc ich solidność. Szczególnie do coraz popularniejszych okien antywłamaniowych zaleca się klamki okienne z kluczykiem, które nawet w przypadku zbicia szyby utrudnią intruzowi wejście do domu. Ich obsługa jest niezwykle prosta i nieuciążliwa, a stanowią one dodatkowe zabezpieczenie.

Klamki okienne z kluczykiem działają też zabezpieczająco w drugą stronę – to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że Państwa pociecha mogłaby sama otworzyć sobie okno. To więc zbawienie dla każdego troskliwego rodzica.

Wysoka odporność, doskonała jakość i różnorodność estetyczna dostępnych w naszym sklepie klamek okiennych pozwoli Państwu dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Niezbędne atesty i przetestowana solidność gwarantują zaś ich doskonałe bezpieczeństwo. Wysoka jakość wykonania oferowana przez sprawdzonych producentów oraz wygoda i łatwość ich obsługi wpłyną zaś na komfortowe i długotrwałe ich użytkowanie.